ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN KIYMA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

2018-10-09

Kozköy Anaokulu öğretmen ve öğrencileri Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Kozköy İmam Hatip Lisesi Anasınıfı öğrencileri, Öğretmenleri ve Okul Müdürü Recep Duran eşliğinde Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’yı makamında Kozköy İmam Hatip Lisesi Anasınıfı bahçesine yaptıkları oyun alanın dan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette Başkan Kıyma’ya teşekkür eden Anasınıfı öğrencileri, "Bizim için yaptığınız oyun alanı çalışmaları için teşekkür ederiz" dediler.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, “geleceğimizin teminatı olan minik öğrencileri her zaman ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Onların yüzlerinde ki mutluluk bizim kalbimizi ısıtıyor. Onların büyümesi ve gelişiminde siz öğretmenlere de büyük iş düşüyor. Yavrularımızın en iyi şartlarda yetişmeleri için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim görmeleri için Belediye olarak ne yapılması gerekiyorsa yapacağız" dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından anasınıfı öğrencileri kendi emekleri ile hazırladıkları resmi Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’ya hediye ettiler.

 

Kozköy İmam Hatip Lisesi Anasınıfı minik öğrencilerin eğlenceli dakikalar geçirdiği ziyarette Başkan Kıyma çocuklara çeşitli ikramda bulunarak oyuncak hediye etti.

 

Son olarak hatıra fotoğrafı çekinmesiyle ziyaret son buldu.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER