Başkan Kıyma’dan pazarcı esnafına ziyaret

2019-02-01

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, İlçemizde Cuma günleri kurulan Çok Amaçlı Gezinti Yolu ve Kapalı Pazaryeri esnafını ziyaret etti.

Her fırsatta esnafın işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kıyma, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

 

Pazaryerinde esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Esnaf, Başkan Kıyma’nın kendilerini ziyaret etmesi ve İlçeye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü de teşekkür eden Pazar esnafı ve vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 “HER ZAMAN VATANDAŞIMIZLA İÇ İÇEYİZ.”

 

Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden sürekli vatandaşlarla iletişim halinde olduklarını belirterek, pazar yerlerinde alışveriş yapan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Hüseyin Kıyma, “Biz her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz. Sürekli sahada, onların dertleriyle dertlenip, İlçemizin gelişimi için birlikte çabalıyoruz. Gerek halk günü buluşmalarımız, gerekse günlük programlarımız dahilinde halkımızın hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 

Başkan Kıyma’ın her zaman kendilerinin yanında olduğunu kaydeden pazar esnafı ve vatandaşlar destek sözü vererek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’ya pazar ziyareti sırasında Yakakent Belediyesi Büyükşehir Meclis Üyesi Turan Çakır ve Cevdet Kıyma eşlik etti.

 

 

DİĞER HABERLER