Belediye Başkanımız Hıdırellez Öncesi Son Hazırlıkları Yerinde İnceledi

2018-05-03

İlçemizde her yıl Belediyemiz tarafından düzenlenen Geleneksel Hıdırellez Şenlikleri ve Karakucak Güreşleri kapsamında şenlik alanında yapılan çalışmalara devam ediliyor...

 

Her yıl baharın gelişini kutlamak için Belediyemiz tarafından düzenlenen Geleneksel Hıdırellez Şenliklerinin yaklaşmasından dolayı Belediyemiz ile Büyükşehir Belediyesi tarafından alan bakım onarımı ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor.

 

Şenlik alanının çevre temizliği ve peyzaj düzenlemelerinin yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından şenlik alanı etrafındaki yollar da asfaltlanarak etkinlik çerçevesindeki hazırlıklara devam edildi.

 

Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma çalışmaları bizzat takip ederek, özellikle Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen şenliklere katılımın yüksek olmasını temenni ettiğini belirten Belediye Başkanımız, bahar aylarının müjdecisi olan Hıdırellez Şenlikleri ve Karakucak Güreşlerine tüm halkımızı davet ettiğini de sözlerine ekledi.

 

Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma özellikle asfalt yol kaplaması yapımı ile hazırlıklara katkı veren basta Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam olmak üzere emeği gecen tüm Samsun Büyükşehir Belediyesi personeline teşekkür ettiğini ifade ederek, incelemelerini tamamladı.

 

 

DİĞER HABERLER